INFORMACJE

Zwroty

Zamówiony produkt można zwrócić w ciągu 30 dni po otrzymaniu go. Wyjaśnimy w kilku krokach naszą politykę zwrotów. Można ją znaleźć na tej stronie.

Czy chcesz natychmiast zwrócić produkt(y)? Pobierz formularz zwrotu:

Pobierz formularz zwrotu

Jak zwrócić produkt

Krok 1: Poinformuj nas

Musisz nas poinformować o zwrocie. Możesz tego dokonać drogą mailową, ale najłatwiejszym i najszybszym sposobem jest dołączenie formularza zwrotu do przesyłki.

Opcja 1 – formularz zwrotu: Pobierz nasz formularz zwrotu, wydrukuj go i wypełnij wszystkie pola. Dołącz formularz zwrotu do przesyłki i nie zapomnij podać numeru zamówienia!

Pobierz formularz zwrotu

Opcja 2 – e-mail: Wyślij e-mail na adres obsluga-klienta@brandfield.pl zawierający: Twoje imię, nazwisko i adres, numer zamówienia i numery zwracanych produktów.

 

Krok 2: zwracanie przesyłki

Klient jest odpowiedzialny za pokrycie kosztów przesyłki zwracanego produktu. Produkty muszą być zapakowane i nadane wraz z formularzem zwrotu. Należy upewnić się, że produkt(y) są zabezpieczone i że nie mogą zostać uszkodzone. Ostatnim krokiem jest odesłanie do nas produktu(-ów) z lokalnej placówki pocztowej.

 

Adres do zwrotów

Przesyłka może zostać wysłana pod adres:

Brandfield
Postbus 5165 
9700 GD GRONINGEN
Holandia

Po otrzymaniu zwrotu

Po otrzymaniu zwrotu, w ciągu 5 dni roboczych wyślemy wiadomość e-mail z potwierdzeniem otrzymania zwrotu. Jeśli zwrot zostanie doręczony w weekend, otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem w następny dzień roboczy.

Po otrzymaniu produktu(-ów) sprawdzimy, czy są w dobrym stanie i czy mogą zostać odsprzedane. Jeśli produkt nosi śladu użytkowania i wskutek tego uszkodzony lub niekompletny, pobierzemy dodatkową opłatę.

Realizacja

Po otrzymaniu artykułu w ciągu 14 dni dokonamy na Twoje konto przelewu kwoty, za jaką produkt został nabyty.

Zwrot zostanie zrealizowany za pośrednictwem tego samego sposobu płatności, co sposób płatności wybrany podczas składania zamówienia.

Masz inne pytania?

Skontaktuj się z naszym działem obsługa klienta.

Do góry
W celu poprawienia jakości usług korzystamy z plików cookies. Pozostając na stronie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie tej technologii.